Ekskluzywny charakter monet kolekcjonerskich wymaga szczególnego potraktowania kwestii zabezpieczenia , przechowywania oraz efektowności prezentacji. Różnorodność monet oraz okoliczności, w których powstają, inspirują nas do kreowania wyjątkowych blistrów.

Od pomysłu przez prototyp po nakłady seryjne tworzymy opakowania o rozmaitych formatach, układach i opcjach wykończenia z dbałością o detale i całościowy wizerunek produktu. Pracujemy na kartonach tak jednostronnie jak i dwustronnie powlekanych z możliwością wykończenia: lakierem matowym, lakierem błyszczącym, folią błyszczącą, folia matową, folią soft touch, foliami metalizowanymi w technologii Hot Stamping, poprzez wykonywanie wytłoczeń na powierzchni, wybiórczo folią holograficzną, wybiórczo lakierem UV (do stosowania z lakierem i foliami mat oraz folią soft touch).

Pojedyncze monety jak również sety są umieszczane w przeźroczystych wkładkach z tworzywa sztucznego idealnie dopasowanych do kształtu monety. Do wyboru mamy opcje otwartą z możliwością wyjmowania i wkładania monety (tzw. pop-up) jak również zamkniętą.

W różnych wariantach kompletacji gotowego produktu proponujemy opcje dostawy gotowego produktu z zamontowanymi monetami jak również półproduktu, do samodzielnej konfekcji przez klienta w terminie późniejszym.

Najnowsze realizacjeCoincardy i Small blistry


Blistry 15 x 15 cm


Albumy i programy subskrypcyjne


Wykończenie Blistrów