Czym jest hologram na monetach i medalach?

To ostatni krzyk mody na rynku numizmatycznym. Efekt hologramu nanosimy na dowolnie wskazane przez Klientów elementy monet lub medali. Istnieje możliwość wyboru kolorów folii hologramowych. Istnieje możliwość łączenia tej metody w malowaniem i platerowaniem. Zanim hologram pojawi się na monecie lub medalu nasi graficy przygotowują wizualizację, na podstawie której tworzone są narzędzia do produkcji. Metoda jest szybka, efektowna i daje szeroki wachlarz kombinacji. Hologram to przyszłość.

Przykłady hologramu

Różowe złoto + Hologram

Moneta wybiórczo platerowana różowym złotem z naniesionym na główny motyw hologramem. Połączenie nowoczesnej techniki z klasyczną metodą galwaniczną.

Ruten + Hologram

Również ruten może zostać połączony z techniką hologramu (standardowy lub złoty). Spory kontrast w tym wariancie pozwala uwidocznić wybrane elementy.

Złoto + Hologram

Warstwa żółtego złota została wybiórczo nałożona na monetę, pozostała część została pokryta hologramem, tworząc wyjątkowy wariant uszlachetnienia.

Złoty hologram

Złoty hologram to wynik rozwoju i pasji dla tworzenia zupełnie nowych technik. Warstwa hologramu mieni się zielenią, czerwienią i złotem.